Lokalizacja

Dumnie polozony przy glównej ulicy na wyspie Lido.

Przystanek promu znajduje się minutę od hotelu, stamtąd w ciągu 10 minut dotrzecie do Piazza San Marco. Ten zapierający dech w piersiach, najważniejszy plac Wenecji znany ze swoich ulicznych orkiestr, Bazyliki, Dzwonnicy i niezliczonych gołębi jest epicentrum tego wyjątkowego miasta.

W niedużej odległości znajduje się Ponte di Rialto – jeden z trzech mostów przerzuconych nad Gran Canal – który symbolizuje handlową przeszłość Wenecji. Nie do przeoczenia Palazzo Ducale, dawna siedziba Dożów miasta, mieszcząca teraz jedną z najważniejszych kolekcji sztuki we Włoszech. Spacerując uliczkami i przemierzając kanały na każdym rogu miasta odkryjesz ukryte skarby i spotkasz gondolierów czekających, aby porwać Cię na niezapomnianą wycieczkę po Wenecji.

JAK DOTRZEC DO HOTELU Z Piazzale Roma lub dworca kolejowego Santa Lucia linie wodne: 1, 2, 51, 61 w kierunku Lido. Zapoznaj sie z rozkladem na stronie www.actv.it Z parkingu Tronchetto prom wyplywa co godzine Zapoznaj sie z rozkladem. Z Placu sw. Marka lodzie linii 1, 2, 51 Dlugosc podrózy: 10 minut. Z lotniska Marco Polo w Wenecji lodzie Alilaguna Zapoznaj sie z rozkladem na stronie www.alilaguna.it

Hotel Helvetia Venice - WIFI