Pokoje

Czarujący 3-gwiazdkowy hotel Helvetia na weneckim Lido wraz ze swoją ofertą 50 klimatyzowanych pokoi różnej wielkości wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich typów klientów.

Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia takie jak prywatne łazienki z prysznicem, wanną, lub jednym i drugim, suszarkę do włosów, miejsca do męskiej toalety, ręczniki, bawełnianą pościel, kosmetyki dla gości, telewizję satelitarną, ogrzewanie i klimatyzację, oryginalne wiszące wiatraki vinatge z lat 50-tych, sejf w recepcji, telefon z bezpośrednim wybieraniem numerów, Wolny łącze internet wifi, detektory dymu, nastrojowe oświetlenie, okna, które można otwierać, personel do dyspozycji całą dobę.

Bardzo ważne: otwierają się również okna w łazience. Pokoje deluxe i superior oferują szersze łóżka i przestronne, dwuosobowe wanny dla gości, którzy cenią sobie komfort.

Niektóre z pokoi posiadają małe balkoniki z początku XX wieku, z których można podziwiać zachwycający widok na Lido i Wenecką Lagunę. Wszystkie pokoje wyposażone są w zestaw informacyjny oraz pocztówki, koperty, papier listowny i oryginalny długopis Halvetia, a także powitalną wodę mineralną gratis.

Helvetia na weneckim Lido to hotel przyjazny rodzinom. Dzieci poniżej 4 roku życia, jeśli korzystają z dostępnych łóżek, zwolnione są z jakichkolwiek opłat. W pobliżu hotelu i na pobliskiej plaży znajdują się urocze place zabaw.

Hotel Helvetia Venice - WIFI